Najwyższa pora się przedstawić – Blockchain4everyone to przede wszystkim ludzie – głównie pasjonaci nowych technologii, w tym, co oczywiste, przede wszystkim technologii blockchain, która jest naszym głównym łącznikiem. Jednak nie samym blockchainem człowiek żyje. Dziś zapraszamy do poznania naszego zespołu, który jeszcze ciągle się zmienia i powiększa. 

Wojciech Kaźmierczak

Wojciech Kaźmierczak

Absolwent SGH, posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy z machine learningiem i technologią blockchain. Popularyzator nowych technologii z zamiłowaniem do edukowania. W wolnym czasie nałogowy pochłaniacz książek, maniak wiedzy, zapalony biegacz i brydżysta

Marcin Kaźmierczak

Marcin Kaźmierczak

Student SGH, interesujący się przedsiębiorczością, startupami, piłką nożną i nowymi technologiami – w szczególności blockchainem. Aktywny członek organizacji studenckich, korepetytor matematyki z czteroletnim doświadczeniem. W wolnym czasie podróżuje, uprawia sport i spotyka się ze znajomymi

Jakub Wojciechowski

Jakub Wojciechowski

Programista z 10-letnim doświadczeniem w sektorze fiansnowym. Aktualnie CTO w startupie Alice, wcześnie CEO w Open Reference (blockchain screening).

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, entuzjasta nowych technologii, w szczególności blockchaina, w obszarze którego skupia się na FinTechu, rozwiązaniach w zakresie administracji publicznej i łańcucha dostaw. W wolnych chwilach trenuje boks, przemierza górskie szlaki i trejduje.

Łukasz Wiśniewski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i entuzjasta technologii blockchain, który zaczął swoją przygodę z Bitcoinem już w 2013 roku. Obecnie zaangażowany w projekt badawczo-rozwojowy w obszarze blockchain współorganizowany przez PKO Bank Polski i Politechnikę Warszawską.

Doktorant WNE UW oraz pracownik instytutu badawczego DELab UW. Interesuje się blockchainem i kryptowalutami, które były tematem jego pracy magisterskiej, obecnie są doktoratu. Zawodowo zajmuje się przetwarzaniem/analizą/modelowaniem danych. W wolnym czasie uwielbia podróżować, śledzić rozgrywki NBA oraz grać w Texas Hold’Em.

Categories: Aktualności