Blockchain4everyone

Podstawowym celem działania  jest poszerzanie wiedzy na temat technologii blockchain, a także promowanie rozwiązań opartych o nią.

W ramach naszej działalności edukacyjnej, przeprowadzamy szereg spotkań i wykładów, a także prowadzimy szkolenia, zarówno o charakterze komercyjnym jak i ogólnodostępnych. 

Szkolenia skierowane są zarówno do młodzieży, firm, instytucji, jak i wszystkich zainteresowanych rozwojem nowych technologii i ich wpływem na otaczającą nas rzeczywistość. 

  • Szkolenia biznesowe

  • Szkolenia techniczne

  • Szkolenia dla młodzieży

Referencje
Szkolenie przeprowadzone przez Blockchain4everyone stało na bardzo wysokim poziomie. Była to potężna dawka wiedzy przekazana w bardzo zrozumiały i przystępny sposób. Entuzjazm, zaangażowanie i poziom merytoryczny prowadzących sprawił, że tak skomplikowane tematy jak sztuczna inteligencja czy blockchain nie są już dla nas czarną magią.
Anna Malinowska
Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju Ringier Axel Springer Polska
Eksperci z Blockchain4everyone mają obszerną wiedzę na temat najnowszych trendów technologicznych i chętnie się nią dzielą. Poprowadzony przez nich warsztat był dla nas świetną okazją do pogłębienia wiedzy o technologiach blockchain i machine learning
Bartłomiej Piotrowski
Content Specialist | Blockchain Evangelist, e-point
Szkolenie o nowych technologiach przeprowadzone przez Blockchain4Everyone było ciekawe i na wysokim poziomie. Od samego początku widać było pasję prowadzących do blockchaina, sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego.
Dr Kamil Gemra
Dr Kamil Gemra
Managing partner, Inner Value

Wiosną 2019 przeprowadziliśmy serię warsztatów skierowanych do licealistów, a także szkolenia z firm.

Z programem warsztatów dla młodzieży licealnej zapoznać można się poniżej.

Tematyka warsztatów

💡 Warsztaty z B4E będą poświęcone nowym technologiom, metodom kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów 💡

Nie zabraknie praktycznych wskazówek, pracy w grupach oraz porad, jak nie zostać przytłoczonym przez ogrom informacji, który jest nam codziennie dostarczany. Dowiecie się również, w jaki sposób skutecznie wykorzystywać cyfrowe narzędzia w codziennym życiu.
Kolejny warsztat odbędzie się w sobotę 25.05 w godzinach 10:00 – 14:00, a jego koszt to tylko 99 zł brutto za 4 godziny szkolenia!
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia – liczba miejsc ograniczona

Podczas tej lekcji dowiecie jak nowe technologie zmieniają świat, w którym żyjemy oraz jaki mają one wpływ na rynek pracy. Przedstawimy wam trendy, prognozy ekspertów oraz pokażemy jak mogą wyglądać zawody przyszłości.

Na tym warsztacie przekonacie się na własnej skórze jak wiele danych jest generowanych w każdej chwili oraz w jaki sposób są one wykorzystywane. Będziecie też mieli okazję poznać historię rozwoju sztucznej inteligencji oraz dowiedzieć się w jakim kierunku zmierza dalszy jej rozwój.

O technologii blockchain mówi się, że jest rewolucja na miarę internetu, gdyż o ile internet nas połączył, to blockchain zmieni nasze podejście do zaufania. Czym właściwie jest ta technologia i dlaczego może być ona przełomowa? Tego właśnie dowiecie się podczas tej lekcji.

Często powtarza się, że w życiu nic nie jest pewne, a jedyną stałą rzeczą jest zmiana. W jaki zatem rozwiązywać problemy, jak stawiać sobie cele i do nich dążyć? Na tym warsztacie przybliżymy wam metodykę Design Thinking oraz Agile i pokażemy w jaki sposób stawiać hipotezy i je weryfikować.

Korzyści

🚀 Nauczysz się jak zarządzać czasem i wykorzystywać możliwości, które daje Internet
🚀 Zrozumiesz jaki jest wpływ nowych technologii na zmiany na rynku pracy
🚀 Dowiesz się w jaki sposób planować swoją ścieżkę kariery
🚀 Poznasz podstawy działania technologii takich jak blockchain czy sztuczna inteligencja
🚀 Odkryjesz metodykę rozwiązywania problemów w kreatywny sposób, czyli Design Thinking

Nasze inicjatywy

Warsztaty w szkołach

W 2018 roku przeprowadziliśmy serię pilotażowych warsztatów w szkołach średnich oraz w szkole podstawowej. Podczas tych warsztatów uczniowie mieli okazję zetknąć się z podstawami technologii blockchain, smart-contractów oraz dowiedzieć się jak robotyzacja wpłynie na rynek pracy i w jaki sposób mogą się do niej przygotować. Podczas tych prelekcji widzieliśmy duże zainteresowanie tematyką nowych technologii i innowacji u młodych uczniów

Wykład o technologii blockchain
Warsztat o nowych technologiach dla licealistów
Prelekcja założyciela startupu
Spotkanie z założycielem startupu opartego o blockchain

Wydarzenia

Organizujemy również inspirujące wykłady i praktyczne wydarzenia, takie jak spotkania z założycielami start-upów, czy Smart-contract code club, czyli meetupy entuzjastów smart contractów. Wydarzenia te mają na celu rozwinięcie ciekawość i chęci zrozumienia nowych technologii i innowacji. Zależy nam, żeby uczestnicy w ciekawy sposób spędzili czas, jednocześnie zdobywając przydatne informacje. Aktualności o naszych inicjatywach znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebooku

Prowadzący
Marcin Kaźmierczak

Marcin Kaźmierczak

Student SGH, interesujący się przedsiębiorczością, startupami, piłką nożną i nowymi technologiami - w szczególności blockchainem. Aktywny członek organizacji studenckich, korepetytor matematyki z czteroletnim doświadczeniem. W wolnym czasie podróżuje, uprawia sport i spotyka się ze znajomymi

Wojciech Kaźmierczak

Wojciech Kaźmierczak

Absolwent SGH, posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy z machine learningiem i technologią blockchain. Popularyzator nowych technologii z zamiłowaniem do edukowania. W wolnym czasie nałogowy pochłaniacz książek, maniak wiedzy, zapalony biegacz i brydżysta

Posłuchaj opinii licealistów